Moskitiery – skuteczna ochrona o każdej porze roku

Kiedy za oknem coraz cieplej, masz ochotę otworzyć szeroko okna, aby wpuścić do wnętrza domu jak najwięcej świeżego powietrza. Szybko jednak rezygnujesz z tego pomysłu, widząc latające po domu owady i kichając, pod wpływem wpadających do mieszkania pyłków. Jeśli chcesz uniknąć nieproszonych gości, zamontuj w oknach moskitiery.

Montaż moskitiery – lepszy komfort mieszkania

Zaawansowana technologia wykorzystywana do produkcji moskitier pozwala cieszyć się otwartymi oknami o każdej porze roku. Wysoka jakość materiału skutecznie zatrzymuje owady i pyłki na zewnątrz mieszkania. Dzięki moskitierze masz możliwość regularnego wietrzenia mieszkania i utrzymywania w nim zdrowego klimatu.

Pamiętaj: zalecane jest, aby każde mieszkanie wietrzyć codziennie przynajmniej przez 15 min.

Moskitiery do okien i do drzwi: balkonowych, tarasowych oraz wejściowych

Nowoczesne moskitiery najlepiej zostaną dopasowane do Twoich drzwi i okien, jeśli zamówisz je na wymiar. Możesz zdecydować się na:

  • Moskitiery ramkowe ze sztywno naciągniętą na ramkę siatką. Aluminiową ramę zamontujesz za pomocą uchwytów obrotowych lub za pomocą magnesów.
  • Moskitiery przesuwne, które idealnie dopasujesz do przesuwnych drzwi tarasowych.
  • Moskitiery rolowane z siatką chowaną do eleganckiej kasety. Tego typu osłonę przed owadami zamontujesz we wnęce okiennej lub na ramie okiennej.
  • Moskitiery drzwiowe z materiałem rozciągniętym na specjalnej ramce na zawiasach. Ten rodzaj moskitiery przeznaczony jest do montowania w drzwiach wejściowych lub w balkonowych.

Wyszukana estetyka i przemyślana funkcjonalność

Moskitiery skutecznie chronią Twoje mieszkanie przed owadami oraz innymi zanieczyszczeniami. Zostały zaprojektowane tak, aby być nie tylko praktyczne, ale także nie rzucać się w oczy. Nowoczesne, niezwykle stabilne i wytrzymałe aluminiowe profile wyróżniają się minimalistyczną formą. Nie niszczą się pod wpływem zbyt intensywnego otwierania i zamykania okien oraz drzwi i mogą być używane bez żadnych ograniczeń.

Naciągnięta na ramę moskitiery siatka występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Do najczęściej wybieranych należą tkaniny w kolorze: szarości, czerni, bieli, écru, brązu i zieleni.

Zalety nowoczesnej moskitiery montowanej w oknach i w drzwiach balkonowych oraz tarasowych:

  • spełnianie wysokich standardów bezpieczeństwa,
  • łatwy i szybki montaż,
  • proste czyszczenie,
  • zamawianie na wymiar i idealne dostosowanie do Twoich potrzeb,
  • duża różnorodność modeli moskitier oraz kolorów siatek,
  • montaż bez potrzeby wiercenia i wkręcania śrub do ramy okna lub drzwi.

Moskitiery dla alergików

Moskitiera pozwala Ci się cieszyć nie tylko wietrzeniem pomieszczeń i odpoczynkiem od natrętnych komarów, much lub os. Jeśli jesteś alergikiem, to możesz wybrać materiał antyalergiczny, który ochroni Cię przed wdychaniem drażniących pyłków oraz innego rodzaju zanieczyszczeń.

Szeroki wybór osłon i profili

Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny

Ekspresowy czas realizacji

Atrakcyjne warunki
handlowe