Osłony okienne wewnętrzne

Rolety tekstylne

Znudziły Ci się tradycyjne zasłony i poszukujesz atrakcyjnej odmiany, która doda nowego charakteru Twojemu pomieszczeniu? Wobec tego proponujemy Ci wygodne w użytkowaniu, nowoczesne, rzymskie rolety tekstylne. Tego typu artykuły nie tylko zapewniają prywatność, ale chronią też przed przegrzaniem i zapewniają szczelną izolację termiczną.

Plisy

Poszukujesz produktu, który ochroni Twój salon, sypialnię lub kuchnię przed przegrzaniem, a przy tym będzie doskonałą ozdobą okna zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz? W takim razie doskonale trafiłeś! Firma MGL wykonuje funkcjonalne plisy wyjątkowo proste w użytkowaniu, w wielu atrakcyjnych kolorach do wyboru.

Żaluzje poziome

Jedną z najpopularniejszych form ochrony okna są żaluzje poziome. Nic dziwnego – produkt ten zapewnia nie tylko skuteczną ochronę, dobrze się prezentuje, ale cechuje się również niską ceną. Wiedząc to, firma MGL udostępnia w swoim asortymencie uniwersalne modele aluminiowe, jak również stylowe wersje drewniane.

Żaluzje pionowe

Dla Klientów preferujących niebanalne, designerskie rozwiązania, przygotowaliśmy specjalne produkty chroniące pomieszczenie przed zbyt intensywnymi promieniami słonecznymi. Oferujemy funkcjonalne żaluzje pionowe odporne na blaknięcie. Produkt ten można dowolnie regulować, zgodnie z indywidualnymi potrzebami.