Żaluzje poziome

Poziome żaluzje to najpopularniejszy, a zarazem jeden z najtańszych sposobów na osłonięcie okna i ochronę przed zbyt silnym działaniem światła. Tego typu rozwiązania rozpraszają niemal 100% promieni słonecznych, zapewniając tym samym komfortowe warunki do wypoczynku oraz przebywania w pomieszczeniu bez konieczności stosowania alternatywnych osłon okiennych.

Najwyższa jakość

Znajdujące się w ofercie MGL żaluzje są bezpieczne. Zachowują swój oryginalny kształt i kolor przez długie lata, bez względu na warunki termiczne. Można je instalować przy każdym rodzaju okna: zarówno między szybami, jak i przed nimi. Właśnie dzięki uniwersalnemu zastosowaniu są tak świetnym rozwiązaniem dla pomieszczeń domowych, biur i gabinetów.

Uniwersalne i modne rozwiązanie

W procesie produkcyjnym dużą wagę przykładamy do prostych i wygodnych rozwiązań. W efekcie powstają żaluzje wygodne w codziennym użytkowaniu, zapewniające możliwość bezinwazyjnego mocowania na ramie okiennej. Łatwe w montażu oraz demontażu są chętnie wybierane przez naszych klientów. Nie należy jednak zapominać, że należą one do bardzo modnych w ostatnim czasie systemów okiennych. Szeroki wybór kolorów oraz grubości listew stanowią doskonałą alternatywę dla rolet.

Poziome aluminiowe 25mm/50mm

Pomimo wielu lat istnienia na rynku, żaluzje są nadal funkcjonalnym systemem osłonowym, pozwalającym dowolnie regulować światłem, które wpada do pomieszczenia. Rozwój żaluzji uczynił ją bardziej atrakcyjną, poprzez wprowadzenie różnych jej form. Żaluzje aluminiowe to najbardziej uniwersalne spośród całej rodziny żaluzji, ponieważ posiadają szeroką gamę lameli 16, 25 i 50 mm oraz są dostępne w bogatej palecie kolorystycznej.

 

Zapytaj o produkt

515 232 848

info@mgl-rolety.pl
www.mgl-rolety.pl

Poziome drewniane 25mm/50m

Niezwykle nastrojowe i klimatyczne osłony, które komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Bogata kolorystyka oraz eleganckie i estetyczne wykończenia (tj. maskownica rynny górnej, drewniane pokrętło, zakończenia sznurków) sprawiają, że takie żaluzje znajdą uznanie u najbardziej wymagających koneserów wyposażenia mieszkań, biur, hoteli. Wykonanie żaluzji ze specjalnego gatunku drewna (lipa syberyjska) dodatkowo wzmacnia jej atuty, jak również jej wytrzymałość na otaczające warunki. Żaluzje drewniane dostępne są w szerokości lameli 25 i 50 mm.

 

Zapytaj o produkt

515 232 848

info@mgl-rolety.pl
www.mgl-rolety.pl

System Venus 16mm/26mm

Aluminiowy system żaluzji w zupełnie innej, odmiennej od klasycznej, formie. Żaluzja Venus, dostępna w dwóch rozmiarach lameli 16, 25, montowana jest w przestrzeń między listwami przyszybowymi, wyposażona jest w ozdobną, płaską kasetę, która idealnie komponuje się ze skrzydłem okna. Dodatkową jej zaletą jest to, że obsługiwana jest za pomocą tylko jednego łańcuszka koralikowego.

 

Zapytaj o produkt

515 232 848

info@mgl-rolety.pl
www.mgl-rolety.pl

Lamelki drewniane

Drewniane 25mm

 

Drewniane 50mm