Osłony okienne zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Z myślą o budynków nowych, jak również tych starszego typu, firma MGL przygotowała specjalne artykuły do osłony okien. Rolety zewnętrzne to doskonały wybór dla osób pragnących znacznie obniżyć koszty ogrzewania pomieszczenia, a także zagwarantować odpowiednią temperaturę podczas upałów. W asortymencie przedsiębiorstwa Klienci znajdą modele adaptacyjne i podtynkowe.

Bramy rolowane

Z myślą o właścicielach samochodów przygotowaliśmy specjalne artykuły przeznaczone do zamykania garaży. Dostępne w naszej ofercie bramy rolowane wyposażone są w specjalny napęd, dzięki czemu użytkownik może dowolnie regulować wysokość na jaką ma zostać otwarty wjazd. Proponowane modele zostały wykonane z wysokogatunkowego materiału, odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Refleksole

Zależy Ci na funkcjonalnym produkcie, który zapewni skuteczną ochronę przeciwsłoneczną? Firma MGL specjalizuje się w produkcji artykułów ochronnych na okna. Jedną z propozycji firmy są refleksole, które oprócz osłony przed zbyt intensywnymi promieniami słonecznymi, są stylową ozdobą każdego pomieszczenia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Markizy

Planujesz zmienić wystrój tarasu? Chciałbyś urozmaicić wygląd swojego balkonu? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu! Firma MGL udostępnia stylowe markizy, które nie tylko ochronią przed nadmiernymi promieniami słońca, osłonią przed deszczem, ale będą również doskonałą ozdobą przestrzeni, w której się znajdują.

Żaluzje fasadowe

Znając potrzeby Klientów korzystających z naszych usług, wzbogaciliśmy firmę MGL o żaluzje fasadowe. Propozycja ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak również do właścicieli sklepów, kawiarni i innych pomieszczeń wymagających skutecznego zabezpieczenia. Udostępniane modele pasują zarówno do tradycyjnych, jak również nowoczesnych przestrzeni.

Moskitiery

Na zewnątrz zrobiło się nieco cieplej, a w Twoim pokoju od razu zaroiło się od muszek, ciem, komarów i innych owadów? Znamy to doskonale, dlatego w ofercie naszej firmy nie mogło zabraknąć artykułów, które osłonią okno przed nieproszonymi gośćmi. W asortymencie MGL znajdziecie funkcjonalne moskitiery przeznaczone do okien i drzwi. Udostępniamy między innymi modele ramkowe i rolowane.