MGL Rolety > Blog > Moskitiera – skuteczna ochrona domu

Moskitiera – skuteczna ochrona domu

Poszukujesz niezawodnej ochrony okiennej, która zabezpieczy Twój dom przed nieproszonymi gośćmi? Chcesz mieć pewność, że możesz otworzyć okna, a żaden komar, mucha i osa nie będą brzęczeć Ci nad uchem i będziesz mógł spać spokojnie? Zdecyduj się zatem na wysokiej jakości moskitierę.

Kiedy masz już dość irytujących owadów

Wiosną, latem i jesienią lubisz otwierać szeroko okna i cieszyć się wpadającym do wnętrza świeżym, przyjemnie ciepłym powietrzem. Niestety, te miłe chwile szybko się kończą, kiedy do środka mieszkania wpadają irytujące owady. Jeśli chcesz uniknąć spotkań z komarami, osami i innymi insektami, to pamiętaj, że moskitiera ramkowa idealnie się sprawdzi jako skuteczna ochrona wnętrza mieszkalnego przed nieproszonymi gośćmi. Montując ją w oknie, będziesz mógł wreszcie spokojnie odetchnąć i spać spokojnie przy otwartym oknie lub przy drzwiach balkonowych.

Moskitiera na Twoje indywidualne zamówienie

Moskitiery ramkowe wykonane na indywidualne zamówienie zagwarantują Ci funkcjonalne i bezawaryjne użytkowanie przez długie lata. Dzięki moskitierze na wymiar masz szansę idealnie dopasować ją do wybranego okna oraz do drzwi balkonowych lub tarasowych. Ale nie tylko. Na rynku istnieje możliwość zamówienia moskitier ramkowych również do okien o niestandardowych kształtach. 

Zalety moskitiery ramkowej na wymiar:

● skuteczna ochrona przed owadami, pyłem i innymi zanieczyszczeniami z zewnątrz

● szybki i łatwy montaż

● idealne dopasowanie

● wysoki walor estetyczny

● doskonała jakość materiału

Harmonijne połączenie niezawodności z wyszukaną estetyką

Moskitiery ramkowe dostępne są w kilku rodzajach materiałów oraz w kilku kolorach. Najpopularniejszym materiałem wykorzystywanym do produkcji moskitier jest włókno szklane. Jeśli poszukujesz innowacyjnej i wyróżniającej się wysoką jakością moskitiery, możesz wybrać model moskitiery ramkowej z tkaniną typu Transpatec. Prezentująca się delikatnie i lekko siatka, o niezwykle subtelnym splocie, posiada bardzo wysoką przepuszczalność powietrza, o wiele większą transparentność, sprawdzoną trwałość oraz niepowtarzalną odporność na przetarcia lub rozdarcia. 

Specjalny materiał siatki, który skutecznie chroni wnętrza domów i mieszkań przed wpadaniem również pyłków, z pewnością ucieszy wszystkich alergików. Dzięki antyalergicznym tkaninom montowanym w moskitierach ramkowych możesz czuć się wreszcie bezpiecznie i komfortowo we własnych czterech kątach. 

Nie tylko siatki zróżnicowane są pod względem kolorów i materiałów. Także ramkę bez problemu dobierzesz w wybranym przez ciebie odcieniu. Dzięki temu moskitierę ramkową idealnie dopasujesz do koloru futryny okiennej, bez względu na to czy jest to okno PCV, czy drewniane. 

Sprawdź, jak kontrolujemy jakość produktów MGL » Znajdź przedstawiciela handlowego w Twojej okolicy »

Szeroki wybór osłon i profili Szeroki wybór osłon i profili

Ekspresowy czas realizacji Ekspresowy czas realizacji

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Atrakcyjne warunki handlowe Atrakcyjne warunki handlowe