MGL Rolety > Blog > Żaluzje fasadowe na wymiar

Żaluzje fasadowe na wymiar

Żaluzje fasadowe doskonale się prezentują na budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Ich największa zaletą jest designerski wygląd oraz skuteczna ochrona przed intensywnym światłem słonecznym. Najlepszym rozwiązaniem, które zaskoczy Cię funkcjonalnością i wysoką jakością, są żaluzje fasadowe na wymiar. Przedstawiamy ich mocne strony, abyś mógł jak najdłużej cieszyć się funkcjonalnymi żaluzjami.

Prawidłowy pomiar to pierwszy krok do sukcesu

Jeśli marzysz o perfekcyjnej ochronie przeciwsłonecznej pomieszczenia, w którym przebywasz na co dzień, wybierz żaluzje fasadowe na wymiar. Każde indywidualne zamówienie daje pewność, że osłony są idealnie dopasowane. Dzięki temu użytkujesz je przez wiele lat bez żadnych awarii i niepotrzebnych zmartwień oraz zbędnych kosztów. Tylko prawidłowo pobrane wymiary pomogą dobrać i idealnie dopasować żaluzje fasadowe do domów jednorodzinnych, mieszkań, biurowców, budynków przemysłowych oraz hal produkcyjnych.

Właściwie zamontowane żaluzje fasadowe na wymiar:

  • sprawdzą się w 100% jako skuteczna ochrona przeciwsłoneczna
  • uporają się z większymi podmuchami wiatru
  • zapewnią prywatność
  • wpuszczą do wnętrza pomieszczenia tyle światła słonecznego, ile w danym momencie potrzebujesz
  • wyciszą dobiegający z zewnątrz hałas
  • zabezpieczą pomieszczenie przed przegrzaniem się

Przed zamówieniem żaluzji fasadowych pobierz wymiary z milimetrową precyzją. Dzięki temu montaż osłon na szklanej fasadzie lub oknie przebiegnie szybko i sprawnie. Kiedy brakuje Ci czasu lub nie bardzo czujesz się na siłach, pomiary pobiorą za Ciebie wykwalifikowani pracownicy sklepu firmowego.

Wysoka jakość żaluzji fasadowych daje 100% satysfakcji

Wybieraj żaluzje fasadowe tylko wysokiej jakości. Wykonane z najwyższą precyzją oraz z najlepszych materiałów osłony są w stanie zapewnić idealną ochronę przed światłem, nadmiernym ciepłem oraz hałasem. Jeśli zdecydujesz się na żaluzje fasadowe antywłamaniowe, to dodatkowo zyskasz cenne poczucie bezpieczeństwa. System żaluzji zewnętrznych możesz wybrać z prowadnicami linkowymi, napędem ręcznym lub elektrycznym.

Poznaj model żaluzji fasadowych C50

Lamele składające się na system żaluzji fasadowych C50 wyróżniają się większą sztywnością. Dzięki temu są bardziej odporne na niekorzystne warunki pogodowe: wiatr, grad, opady deszczu. Lamele żaluzji fasadowych C50 mają kształt litery C. Standardowym wymiarem żaluzji C50 jest 3 m szerokości na 3 m wysokości. Dodatkowo ten model dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej.

Poznaj model żaluzji fasadowych C80

Żaluzje fasadowe C80 są jednym z najpopularniejszych systemów osłon zewnętrznych. Krawędzie lameli zostały wyprofilowanea w niepełny okrąg, co zapewnia wysoki poziom sztywności oraz trwałości. Standardowe wymiary żaluzji C80 to 4,5 m szerokości na 5 m wysokości.

Poznaj model żaluzji fasadowych Z90

System żaluzji zewnętrznych Z90 różni się od modeli C50 i C80 tym, że jego lamele mają kształt litery Z. Dodatkowo wyposażony jest on w specjalny profil wyciszający. Żaluzje fasadowe dostępne są w dwóch najpopularniejszych wymiarach: 4,5 m szerokości na 4,5 m wysokości oraz 3,2 m szerokości i 5 m wysokości.

Ochrona przed słońcem w nowoczesnym stylu

Żaluzje fasadowe zapewniają nie tylko skuteczną ochronę przed promieniami słonecznymi. To model osłon fasadowych, który podnosi jakość życia, sprawiając, że budynek prywatny i komercyjny prezentuje się niezwykle nowocześnie.

Sprawdź, jak kontrolujemy jakość produktów MGL » Znajdź przedstawiciela handlowego w Twojej okolicy »

Szeroki wybór osłon i profili Szeroki wybór osłon i profili

Ekspresowy czas realizacji Ekspresowy czas realizacji

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Atrakcyjne warunki handlowe Atrakcyjne warunki handlowe