MGL Rolety > Blog > Moskitiery – skuteczna ochrona o każdej porze roku

Moskitiery – skuteczna ochrona o każdej porze roku

Kiedy za oknem coraz cieplej, masz ochotę otworzyć szeroko okna, aby wpuścić do wnętrza domu jak najwięcej świeżego powietrza. Szybko jednak rezygnujesz z tego pomysłu, widząc latające po domu owady i kichając, pod wpływem wpadających do mieszkania pyłków. Jeśli chcesz uniknąć nieproszonych gości, zamontuj w oknach moskitiery.

Montaż moskitiery – lepszy komfort mieszkania

Zaawansowana technologia wykorzystywana do produkcji moskitier pozwala cieszyć się otwartymi oknami o każdej porze roku. Wysoka jakość materiału skutecznie zatrzymuje owady i pyłki na zewnątrz mieszkania. Dzięki moskitierze masz możliwość regularnego wietrzenia mieszkania i utrzymywania w nim zdrowego klimatu.

Pamiętaj: zalecane jest, aby każde mieszkanie wietrzyć codziennie przynajmniej przez 15 min.

Moskitiery do okien i do drzwi: balkonowych, tarasowych oraz wejściowych

Nowoczesne moskitiery najlepiej zostaną dopasowane do Twoich drzwi i okien, jeśli zamówisz je na wymiar. Możesz zdecydować się na:

  • Moskitiery ramkowe ze sztywno naciągniętą na ramkę siatką. Aluminiową ramę zamontujesz za pomocą uchwytów obrotowych lub za pomocą magnesów.
  • Moskitiery przesuwne, które idealnie dopasujesz do przesuwnych drzwi tarasowych.
  • Moskitiery rolowane z siatką chowaną do eleganckiej kasety. Tego typu osłonę przed owadami zamontujesz we wnęce okiennej lub na ramie okiennej.
  • Moskitiery drzwiowe z materiałem rozciągniętym na specjalnej ramce na zawiasach. Ten rodzaj moskitiery przeznaczony jest do montowania w drzwiach wejściowych lub w balkonowych.

Wyszukana estetyka i przemyślana funkcjonalność

Moskitiery skutecznie chronią Twoje mieszkanie przed owadami oraz innymi zanieczyszczeniami. Zostały zaprojektowane tak, aby być nie tylko praktyczne, ale także nie rzucać się w oczy. Nowoczesne, niezwykle stabilne i wytrzymałe aluminiowe profile wyróżniają się minimalistyczną formą. Nie niszczą się pod wpływem zbyt intensywnego otwierania i zamykania okien oraz drzwi i mogą być używane bez żadnych ograniczeń.

Naciągnięta na ramę moskitiery siatka występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Do najczęściej wybieranych należą tkaniny w kolorze: szarości, czerni, bieli, écru, brązu i zieleni.

Zalety nowoczesnej moskitiery montowanej w oknach i w drzwiach balkonowych oraz tarasowych:

  • spełnianie wysokich standardów bezpieczeństwa,
  • łatwy i szybki montaż,
  • proste czyszczenie,
  • zamawianie na wymiar i idealne dostosowanie do Twoich potrzeb,
  • duża różnorodność modeli moskitier oraz kolorów siatek,
  • montaż bez potrzeby wiercenia i wkręcania śrub do ramy okna lub drzwi.

Moskitiery dla alergików

Moskitiera pozwala Ci się cieszyć nie tylko wietrzeniem pomieszczeń i odpoczynkiem od natrętnych komarów, much lub os. Jeśli jesteś alergikiem, to możesz wybrać materiał antyalergiczny, który ochroni Cię przed wdychaniem drażniących pyłków oraz innego rodzaju zanieczyszczeń.

Sprawdź, jak kontrolujemy jakość produktów MGL » Znajdź przedstawiciela handlowego w Twojej okolicy »

Szeroki wybór osłon i profili Szeroki wybór osłon i profili

Ekspresowy czas realizacji Ekspresowy czas realizacji

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Atrakcyjne warunki handlowe Atrakcyjne warunki handlowe