MGL Rolety > Blog > Żaluzje poziome i ich ponadczasowa elegancja

Żaluzje poziome i ich ponadczasowa elegancja

Szukasz inspiracji okiennych, które sprawią, że twoje mieszkanie nabierze niepowtarzalnego charakteru. Nowoczesne żaluzje poziome idealnie dopasują się do Twoich potrzeb. Ich wyjątkowo atrakcyjny, ponadczasowy wygląd, możliwość wszechstronnego sterowania natężeniem światła słonecznego, zapewnienie wymarzonej prywatności – to wszystko sprawia, że żaluzje poziome mają stałych i nadal znajdują nowych wielbicieli.

Nowoczesność idąca w parze z wyszukaną funkcjonalnością

Żaluzje poziome świetnie się dopasowują do nowoczesnego wystroju wnętrz domowych oraz komercyjnych. Ich przemyślana funkcjonalność oraz wysokie walory estetyczne sprawiają, że jest to produkt, który wciąż jest trendy i nie wychodzi z mody. Atrakcyjna forma żaluzji poziomych doskonale się prezentuje w niemal każdym pomieszczeniu: w salonie, w kuchni, w sypialni, w łazience, w pokoju dziecięcym, a także w restauracji, w hotelu, czy nawet w ogrodzie zimowym.

Żaluzje poziome doskonale znają Twoje potrzeby

Za pomocą żaluzji poziomych wpuścisz do pomieszczenia taką ilość światła słonecznego, na jaką w danej chwili masz ochotę. Jest to możliwe dzięki obrotowym lamelkom, którymi możesz łatwo sterować i ustawiać je pod dowolnym kątem. Odpowiednio pochylone lamele żaluzji poziomych zapewnią Tobie idealną ochronę przed intensywnymi, oślepiającymi promieniami słonecznymi, filtrując je tak, aby klimatycznie oświetlały wnętrze. Żaluzje dadzą Ci wymarzoną prywatność, a jednocześnie pozwolą na podziwianie widoków za oknem. Kolejną zaletą żaluzji poziomych jest możliwość całkowitego zaciemnienia przestrzeni mieszkalnej lub komercyjnej.
Żaluzje poziome świetnie sobie radzą jako skuteczna ochrona przed wpadaniem do mieszkania nadmiernego ciepła. Około 70% promieni słonecznych odbija się od zewnętrznej strony lameli i nie dotyka bezpośrednio do szyby. Dzięki temu pomieszczenie nie nagrzewa się, a temperatura wewnątrz może obniżyć się nawet o 7°C. Wewnątrz panuje komfortowa temperatura, która stwarza idealne warunki do życia i pracy.

Trwałość i niezawodność aluminiowych żaluzji poziomych

Aluminiowe żaluzje poziome cenione są za to, że są wyjątkowo trwałe i odporne na wodę, zabrudzenia oraz światło słoneczne. Wysokiej jakości lamele wykonane z aluminium prezentują się niezwykle solidnie. Można je bez problemu montować w kuchniach i łazienkach, w ogrodach zimowych, a nawet w saunach. Nowoczesne modele żaluzji można dopasować do niemal każdego rozmiaru i kształtu okna.

Niepowtarzalny styl, elegancja oraz blask żaluzji poziomych

Na rynku dostępne są żaluzje poziome w niemal każdym kolorze. Najczęściej wybieranymi modelami są żaluzje:

  • z aluminiowymi lamelami
  • z perforowanymi lamelami
  • z drewnopodobnymi lub drewnianymi lamelami

W nowoczesnych wnętrzach wyjątkowo elegancko prezentują się systemy żaluzji poziomych:

  • z marmurkowymi lamelami
  • z lamelami z dodatkiem brokatu
  • z lamelami w kolorze srebra
  • z lamelami w kolorze złota
  • z lamelami w kolorze głębokiej czerni.
Sprawdź, jak kontrolujemy jakość produktów MGL » Znajdź przedstawiciela handlowego w Twojej okolicy »

Szeroki wybór osłon i profili Szeroki wybór osłon i profili

Ekspresowy czas realizacji Ekspresowy czas realizacji

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Atrakcyjne warunki handlowe Atrakcyjne warunki handlowe