MGL Rolety > Blog > Refleksola doskonała osłona przeciwsłoneczna na duże przeszklenia

Refleksola doskonała osłona przeciwsłoneczna na duże przeszklenia

Zawsze marzyłeś o mieszkaniu z dużymi przeszkleniami. Wiesz, że tylko one zapewniają cudowne uczucie niczym nieograniczonej wolności. To największa zaleta wielkogabarytowych szyb. Mają one też wady, które najbardziej odczuwasz w czasie upalnego lata. Oślepiające promienie słoneczne wpadające przez niczym nieosłonięte okna mogą naprawdę uprzykrzyć Ci życie. Najlepszym sposobem, aby uniknąć niemiłych niespodzianek, jest zamontowanie eleganckich refleksoli.

Duże przeszklone powierzchnie – poczucie prawdziwej wolności

Zdecydowałeś się na budowę domu. Wybrałeś swój wymarzony projekt, w którym największą radość sprawiają Ci duże przeszklone powierzchnie. Pamiętaj jednak, że takie okna będą potrzebowały specjalnej osłony przeciwsłonecznej. Jej zadaniem będzie skuteczna ochrona wnętrza mieszkania przed nadmiernym nasłonecznieniem, a także przed przegrzaniem się mieszkalnych pomieszczeń. Co zatem najlepiej się sprawdzi, aby uniknąć utrudniających życie niespodzianek?

Zewnętrzne refleksole – idealne na duże przeszklenia

Z pewnością nie raz zwróciłeś swoją uwagę na refleksole. Montowane na dużych przeszklonych powierzchniach budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych, a także na biurowcach, hotelach i restauracjach zachwycają swoim nowoczesnym stylem. Prezentują się niezwykle lekko i subtelnie, choć wiedz, że ich aluminiowa konstrukcja jest wyjątkowo solidna i wytrzymała.

Doskonała ochrona przed intensywnymi promieniami słonecznymi

Refleksole zostały zaprojektowane z myślą o tych, którzy chcieliby jednocześnie cieszyć się letnim światłem słonecznym i komfortową temperaturą w pomieszczeniu. W pierwszym momencie może wydawać się to niemożliwe. Warto wiedzieć, że tego rodzaju osłony przeciwsłoneczne zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów składających się z wyjątkowo mocnych włókien poliestrowych dodatkowo pokrytych PCV. Taki materiał ma zdolność skutecznego zatrzymywania ciepła z promieni słonecznych na zewnątrz budynku. Dzięki temu wewnątrz pomieszczenia utrzymana zostaje na stałym poziomie przyjemna temperatura. Nie bez powodu refleksole nazywane są naturalną klimatyzacją, która pozwala na zmniejszenie kosztów związanych z energią.

Ciesz się naturalnym światłem

Światło słoneczne bardzo pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie, a także na nasz wzrok. Decydując się na duże przeszklenia, chciałbyś oświetlać przestrzeń wnętrz naturalnym światłem. Transparentne refleksole montowane na zewnątrz budynku delikatnie filtrują promienie słoneczne, sprawiając, że pomieszczenia nie jest całkowicie zaciemnione. Dzięki zastosowanym w nich tkaninom Screen lub Polyscreen możesz swobodnie obserwować widoki za oknem. Światło słoneczne przenikające przez refleksole nie będzie Cię oślepiać i nie będzie odbijać się w monitorze komputera lub telewizora. Jeśli marzysz o całkowitym zaciemnieniu wnętrza, wybierz refleksolę z tkaniną blackaut.

Dodatkowe udogodnienia

Obsługa refleksoli jest nie jest skomplikowana. Aby uprościć ją jeszcze bardziej, możesz wybrać system ze sterowaniem automatycznym oraz z automatyką pogodową.

Sprawdź, jak kontrolujemy jakość produktów MGL » Znajdź przedstawiciela handlowego w Twojej okolicy »

Szeroki wybór osłon i profili Szeroki wybór osłon i profili

Ekspresowy czas realizacji Ekspresowy czas realizacji

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Atrakcyjne warunki handlowe Atrakcyjne warunki handlowe