MGL Rolety > Blog > Rolety i plisy – poznaj najpopularniejsze osłony okienne

Rolety i plisy – poznaj najpopularniejsze osłony okienne

Niezależnie od tego czy urządzasz nowe mieszkanie, czy jesteś w trakcie remontu, nie możesz zapomnieć o montażu osłon okiennych. Nowoczesne rolety i plisy to najlepsze rozwiązania, które zapewniają wysoki poziom komfortu oraz najpiękniejszą dekorację okienną. Pomagamy wybrać tekstylne osłony przeciwsłoneczne, które z łatwością dopasujesz do każdej aranżacji okiennej.

Klasyczne osłony okienne czy rolety i plisy?

Urządzasz nowe mieszkanie, a może jesteś w trakcie remontu? Znalazłeś już praktyczne meble i dodatki dopasowane do Twojego ulubionego stylu, jednak wciąż zastanawiasz się nad dekoracją okien. Nie jesteś jeszcze pewien, czy to dobry pomysł, aby klasyczne zasłony i firanki zastąpić nowoczesnymi osłonami przeciwsłonecznymi? Poznaj zatem najważniejsze zalety innowacyjnych rolet i plis.

Zalety nowoczesnych osłon przeciwsłonecznych

Choć z sentymentem podchodzisz do klasycznych osłon przeciwsłonecznych, to jednak wiesz, że nie są one tak funkcjonalne, jak nowoczesne rolety i plisy. Przede wszystkim standardowe zasłony i firanki warto zastąpić innowacyjnymi osłonami przeciwsłonecznymi, aby:

  • cieszyć się komfortem przebywania w pomieszczeniu
  • zyskać we wnętrzach mieszkalnych więcej przestrzeni użytkowej
  • znaleźć sposób na łatwiejsze utrzymanie osłon okiennych w nienagannej czystości
  • idealnie dopasować osłonę przeciwsłoneczną do wystroju wnętrza
  • do minimum ograniczyć czynniki wywołujące alergię
  • móc elastycznie sterować światłem słonecznym i dopasować jego intensywność do własnych potrzeb
  • zachować w pomieszczeniu komfortową temperaturę
  • zapewnić upragnioną prywatność.

Elastyczne rolety i plisy okienne

Przede wszystkim modne

Eleganckie rolety i plisy projektowane są w zgodzie z obowiązującymi trendy. Dostępne są w najmodniejszych kolorach i wzorach. Zachwycają wysoką jakością tkanin, która wyróżnia się zróżnicowaną strukturą powierzchni. Zaletą nowoczesnych osłon okiennych jest prosty i szybki montaż, który można wykonać samodzielnie.

Funkcjonalne i dopasowane do indywidualnych potrzeb

Rolety i plisy na wymiar zapewniają optymalną ochronę przed nasłonecznieniem i nadmiernym przegrzaniem pomieszczenia. Decydując się na innowacyjne osłony przeciwsłoneczne, masz szansę zaciemnić pomieszczenie lub za pomocą lekko filtrowanego przez tkaninę światła słonecznego stworzyć w nim niepowtarzalny nastrój. Rolety i plisy są dostępne w kilku rodzajach tkaniny. Możesz wybrać osłony wykonane z tkanin półprzezroczystych i przezroczystych, dzięki którym w pomieszczeniu jest jasno, albo z tkanin całkowicie zaciemniających, które stworzą w pomieszczeniu idealne warunki do popołudniowej drzemki. 

 

Sprawdź, jak kontrolujemy jakość produktów MGL » Znajdź przedstawiciela handlowego w Twojej okolicy »

Szeroki wybór osłon i profili Szeroki wybór osłon i profili

Ekspresowy czas realizacji Ekspresowy czas realizacji

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Atrakcyjne warunki handlowe Atrakcyjne warunki handlowe