MGL Rolety > Blog > Jak wybrać stylowe i praktyczne żaluzje pionowe

Jak wybrać stylowe i praktyczne żaluzje pionowe

Stylowe, łatwe w obsłudze oraz w utrzymaniu w czystości żaluzje pionowe to idealna osłona w Twoim miejscu pracy. Dzięki nim możesz stworzyć jedyną i niepowtarzalną przestrzeń, w której Twoja praca stanie się prawdziwą przyjemnością. Oto kilka wskazówek, które pomogą dopasować żaluzje pionowe do gabinetu, pracowni lub biura.

Odmień miejsce pracy za pomocą żaluzji pionowych

Nowoczesne i modne żaluzje pionowe w niczym nie przypominają standardowych osłon przeciwsłonecznych. Designerzy stworzyli piękne kolekcje tkanin, dzięki którym masz szansę wykreować niepowtarzalną oraz niezwykle stylową aranżację okienną w miejscu Twojej pracy: w gabinecie, pracowni lub w biurze. Wysokiej jakości materiały, z których wykonane są eleganckie pionowe panele, dostępne są w bardzo bogatej ofercie kolorów i wzorów. Dzięki szerokiemu wyborowi sam możesz stworzyć indywidualną kompozycję z najbardziej odpowiadających Twoim gustom tkanin o charakterystycznej strukturze, w ulubionych odcieniach i z charakterystycznymi motywami, w otoczeniu których Twoja praca stanie się prawdziwą przyjemnością.

Proste sterowanie żaluzjami pionowymi

Żaluzje pionowe składają się z połączonych ze sobą wąskich paneli. Prezentujące się lekko i stylowo listwy regulujesz sam za pomocą łańcuszka. Możesz też zdecydować się na wybór żaluzji pionowych z automatycznym sterowaniem na pilota, co jest o wiele wygodniejsze przy obsłudze żaluzji montowanych na długości całej ściany. Wysokie panele obracasz i ustawiasz pod wybranym przez Ciebie kątem. Tkanina, z której wykonane są żaluzje pionowe, delikatnie filtruje światło słoneczne, nie tworząc w pomieszczeniu świetlnych kontrastów. I najważniejsze: promienie słońca osłaniane przez system paneli nie oślepiają i nie męczą Twoich oczu w czasie wykonywanej przez Ciebie pracy.

Żaluzje pionowe do biurowców z dużymi przeszkleniami

Jeśli chcesz urządzić miejsca pracy w biurowcu z dużymi przeszkleniami, to żaluzje pionowe są jednym z najlepszych rozwiązań. Kiedy obawiasz się, że będą na tak dużej przestrzeni prezentować się zbyt jednostajnie i nudno, to możesz wybrać panele w delikatnie cieniowanych lub w mocno kontrastowych odcieniach. Jednym z najbardziej ulubionych motywów, które kojąco wpływają na samopoczucie pracowników, są fantazyjne akcenty roślinne pomieszane z panelami w kolorach żywej zieleni.

Wszechstronne zastosowanie żaluzji pionowych

Żaluzje pionowe posiadają wiele zalet, którymi zaskakują w czasie długiego użytkowania. Przede wszystkim wysokie panele wyróżniają się prawdziwą elegancją oraz wyszukanym stylem. Wysokiej jakości tkaniny są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Bardzo łatwo je utrzymać w czystości. Kolejną mocną stroną żaluzji pionowych jest ich wszechstronne wykorzystanie. Nie tylko sprawdzają się idealnie jako osłony okienne, ale także mogą pełnić rolę ścianek działowych. Takie rozwiązanie często znajduje zastosowanie w przestronnych pomieszczeniach w komercyjnych biurowcach.

Sprawdź, jak kontrolujemy jakość produktów MGL » Znajdź przedstawiciela handlowego w Twojej okolicy »

Szeroki wybór osłon i profili Szeroki wybór osłon i profili

Ekspresowy czas realizacji Ekspresowy czas realizacji

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Atrakcyjne warunki handlowe Atrakcyjne warunki handlowe