MGL Rolety > Blog > Wybieramy rolety do lokali komercyjnych

Wybieramy rolety do lokali komercyjnych

Marzysz, aby w Twojej firmie w oknach pojawiły się designerskie i praktyczne osłony okienne? Chcesz, by duże przeszklenia zachwycały klientów, dając im jednocześnie chwilę wytchnienia i skutecznie chroniąc przed intensywnymi promieniami słonecznymi? Przedstawiamy wysokiej jakości rolety, które staną się atrakcyjnym dopełnieniem aranżacji salonu fryzjerskiego, siłowni, restauracji lub innego pomieszczenia komercyjnego.

Rolety, czyli idealny sposób na stworzenie specjalnej atmosfery

Rolety do salonu kosmetycznego i fryzjerskiego

W salonie kosmetycznym lub fryzjerskim nie możesz pozwolić na to, aby światło oślepiało klientów i utrudniało pracę fryzjerom. Jeśli chcesz uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, to na dużych przeszkleniach zamontuj eleganckie rolety, wykonane z wysokiej jakości tkanin w modnej kolorystyce oraz wzornictwie. Dzięki roletom w wyciszających i kojących zmysły barwach: zieleni, błękicie i fiolecie możesz  stworzyć w takich miejscach, jak salon fryzjerski i salon kosmetyczny, cudownie relaksującą atmosferę. 

Rolety tekstylne do siłowni

Większość siłowni zachwyca dużymi przeszkleniami. Dzięki nim do wnętrza pomieszczenia wpada naturalne światło, które jest najzdrowsze dla naszych oczu. Nie wszyscy jednak lubią ćwiczyć, kiedy są obserwowani z zewnątrz przez ciekawskich przechodniów. Jeśli chcesz zapewnić klientom najwyższy komfort to dobrym rozwiązaniem jest montaż rolet tekstylnych. Możesz wybrać transparentne osłony okienne, które pięknie filtrują promienie słoneczne i sprawiają, że wewnątrz sali jest nadal jasno. Widok na okna z roletami w ciepłych odcieniach pomarańczy lub promienistej żółci z pewnością skutecznie poprawi humor klientom i zachęci ich do większego wysiłku. 

Rolety tekstylne do kawiarni i restauracji

Rolety tekstylne z nadrukami świeżo zmielonej kawy, soczystych owocowych sorbetów czy innych potraw, których widok zachęca do delektowania się nimi, to świetny pomysł na osłony okienne do kawiarni i restauracji. Tekstylne osłony idealnie sprawdzają  się w lokalach gastronomicznych, których okna wystawione są na nadmierne nasłonecznienie lub kiedy za nimi znajduje się mało przyjemny widok, np. zaniedbane kamienice czy ruchliwa ulica. Rolety w szykownej kolorystyce i w modnym wzornictwie zachwycą klientów swoim eleganckim stylem. Dzięki nim w kawiarni lub restauracji powstaje specjalna atmosfera, która bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie klientów.

Co zyskujesz, decydując się na montaż rolet tekstylnych w modnym wzornictwie i wyszukanej kolorystyce:

  • zjawiskowy styl
  • nowoczesny wygląd
  • niepowtarzalny klimat
  • skuteczną reklamę firmy, kiedy rolety są dopasowane pod względem kolorystyki i designu do wystroju lokalu oraz do znaku firmowego
Sprawdź, jak kontrolujemy jakość produktów MGL » Znajdź przedstawiciela handlowego w Twojej okolicy »

Szeroki wybór osłon i profili Szeroki wybór osłon i profili

Ekspresowy czas realizacji Ekspresowy czas realizacji

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Atrakcyjne warunki handlowe Atrakcyjne warunki handlowe